O nas

Drodzy Klienci,

 


Biorąc pod uwagę obecną sytuację dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa, zdecydowaliśmy się na tymczasowy środek ograniczający działalność naszej firmy.Ograniczone będą następujące działania:

- nasz showroom  / sklep stacjonarny będzie zamknięty dla Klientów stacjonarnych

- brak możliwości wyboru opcji "odbiór osobisty w sklepie w Otrębusach".

Nie przerywamy wysyłki towarów. Terminy dostaw mogą być dłuższe niż normalne warunki dostawy.Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń:

22 724 43 53 / 603 644 978 / 501 195 005

lub pisz do nas: info@tendom.pl.Życzymy przetrwania tego trudnego okresu w zdrowiu i głęboko wierzymy, że sytuacja zmieni się na lepsze tak szybko, jak to możliwe, abyśmy mogli ponownie skupić się na Tobie w 100%.Monika Olesińska i Katarzyna Sobczyk-Osuchowska wraz z Zespołem

tendom.pl
TENDOM.PL

ul. Krzywa 1

Otrębusy, 05-805 
PRACOWNIA DEKORATORSKA I SKLEP internetowy i stacjonarny TENDOM.PL

 

Pięknie, piękniej, najpiękniej.

Życie jest za krótkie, by otaczać się rzeczami bez wyrazu. Dlatego stworzyłyśmy sklep pełen pięknych przedmiotów. By każdy dzień ładnie się zaczynał i pięknie się kończył.

A, prawie zapomniałybyśmy. Wszystkie rzeczy, które znajdziecie w naszym sklepie to efekt naszych długich podróży w poszukiwaniu piękna, a większość z nich uprzyjemnia nam życie na co dzień. Spróbujcie. To działa.

 

Sklep internetowy i stacjonarny www.tendom.pl prowadzony jest przez:

Katarzynę Sobczyk-Osuchowską i Monikę OlesińskąPracujemy indywidualnie z każdym Klientem.

Gwarantujemy wysoką jakość produktów.

Oferujemy prowizję dla architektów.


ZAMÓWIENIA SPOZA POLSKI

Realizujemy także zamówienia z zagranicy. Wystarczy, że złożysz zamówienie online bez opłacania go, w miejscu na informacje do zamówienia dopiszesz o jaki kraj chodzi, a my na podstawie adresu i gabarytów paczki wycenimy koszt transportu z firmą kurierską DPD. Dokładny koszt realizacji wyślemy Wam mailem wraz z numerem konta do opłacenia zamówienia. Zapraszamy na zakupy! 


WARSZTATY WIANKOWE DLA FIRM / TEAM BUILDING

Team bulidling z tenDOM.pl. Chcielibyście poznać tajniki florystyki? Przyjazny Zespół tenDOM.pl zorganizuje dla Was WARSZTATY WIANKOWE w ramach INTEGRACJI DLA FIRM. Jeśli jesteście zainteresowani, prosimy o kontakt: info@tendom.pl. Dowolna wielkość grupy. Dowolne miejsce (siedziba Waszej lub naszej firmy). Duża satysfakcja i relaks, które są nierozerwalnie związane z przygotowywaniem barwnych wianków.Pełna nazwa firmy widniejąca w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to:

 

TENDOM KATARZYNA ELIZA SOBCZYK-OSUCHOWSKA, MONIKA OLESIŃSKA S.C.

 

 

Nazwa do faktur:

 

TENDOM K.E. SOBCZYK-OSUCHOWSKA, M.OLESIŃSKA S.C.

 

adres siedziby

i sklepu stacjonarnego

05-805 Otrębusy

ul. Krzywa 1


Numer konta bankowego:

ING Bank Śląski 

NRB: 15 1050 1924 1000 0092 2762 5473


dla przelewów zagranicznych:

IBAN: PL 15 1050 1924 1000 0092 2762 5473

SWIFT / BIC  INGBPLPW


Prosimy o tel. w godzinach 9-17.00, od poniedziałku do piątku:


telefon stacjonarny: + 48 22 724 43 53.

 

+48 603 644 978 (Monika)

 

 

info@tendom.pl


NIP 534-252-14-95

REGON 364585932

 

Dear Foreigners, we also send our products abroad - if you would like to make the order, please, contact us: info@tendom.pl.

WAŻNE: wysyłamy paczki także poza granice Polski. Jeśli życzysz sobie złożyć zamówienie, a mieszkasz za granicą, napisz do nas: info@tendom.pl.

 

DODATKOWA OFERTA:

- Oferujemy również usługę jaką są SESJE ZDJĘCIOWE zarówno aranżowane, jak i produktowe (packshotowe). Naszym atutem są atrakcyjne zdjęcia i wyjątkowo korzystne wyceny. 

- Ponadto przygotowujemy WYSTRÓJ witryn sklepowych, salonów kosmetycznych, fryzjerskich, itp., sal i stołów na przyjęcia okolicznościowe.

- Tendom.pl przygotuje dla Państwa także WARSZTATY WIANKOWE, które mogą być np. atrakcyjnym dodatkiem do firmowych Wigilii. 

- Mamy także doświadczenie w przygotowywaniu dużej ilości pięknych KOSZY PODARUNKOWYCH pełnych wyszukanych specjałów, a także PREZENTÓW FIRMOWYCH (także w dużych ilościach dla korporacyjnych Klientów).

Zapraszamy serdecznie do kontaktu pod adresem: info@tendom.pl lub +48 603 644 978 / +48 501 195 005.

 

Zespół tenDOM

Zespół tenDOM

Mili, ważne dla nas, abyśmy Wam przekazali, że tenDOM.pl to przede wszystkim Ludzie: Kasia, Kasia, Asia, Beti, Tereska, Szymon, Małgosia i Monika. Dzięki Wszystkim Naszym Tendomowym Pracownikom nasza firma ma klimat, codzienny uśmiech, wzajemne wspieranie się i wspólne dbanie o każdy detal.

Dziękujemy Wam Bardzo!

Kasia i Monika

Monika
Monika

Wpółwłaścicielka tenDOM.pl - wiecznie kombinuje, co możemy ulepszyć, udoskonalić, sfotografować. Żaden nowopowstały produkt nie umknie jej obiektywowi. Wciąż pstryka zdjęcia podpowiadając: plecy prosto, głowa do góry, uśmiech, kwiaty buzią do mnie! :) Czarny charakter firmy, który nie ustaje w marketingowych działaniach na rzecz naszego sklepu ;) Wciąż gasi światło w łazience, nieraz w momencie czyjejś wizyty wewnątrz.

Kasia
Kasia

Współwłaścicielka tenDOM.pl - prowodyr zmian - w witrynie sklepu, kolorystyce mebli i ścian w Alei Kasztanowej. Świetna w dyktowaniu dekoracyjnych trendów. Poszukuje inspiracji na wycieczce rowerowej, w dalekiej podróży, w sieci czy też w filmach. Zawsze uśmiechnięta i zadowolona z życia, niezależnie od okoliczności. Nawet gdy jest chora, pracuje jak pszczółka :) Jej wianki i kompozycje kwiatowe nie mają sobie równych.

Beti
Beti

Nasza przyjaciółka i panująca nad wysyłkami / zatowarowaniem żywiołowa skorpionica, która jest z nami ponad dwa lata. Cięty dowcip i dystans do siebie sprawiają, że nie można się oprzeć Jej urokowi. Bardzo pracowita i ruchliwa. Tańczy, szybko sie rusza i załatwia wszystko w moment. Nie ma chwili, żeby nie organizowała przestrzeni wokół siebie, sprawiając, że pomieszczenie w którym najpierw nic się nie mieściło, nagle okazuje się być pojemne, piękne i świetnie zorganizowane. Zaraz po Kasi i Monice trzecia czuwająca nad całym tenDOMowym zamieszaniem.

Asia
Asia

Dobra dusza, która nie potrafi się nudzić. Zawsze znajdzie sobie zajęcie. Jeśli akurat nie układa kwiatów w donicy czy boxie, biega z odkurzaczem, porządkuje na półkach, upiększa sklep. Nieustannie poszukuje nowych kontrahentów. Zawsze wspiera ciepłym słowem, przytomną radą. Opoka i niezrównana kumpela.

Gosia
Gosia

Żywiołowa, ratująca nas przed zalewem kwiatów florystka. Jej wianki urzekają urodą i fantazją. Jest sprawna, ma świetny gust i potrafi wykonać kilka wianków jednocześnie - wynalazła patent na wiankową "linię produkcyjną". Wspiera nas swoją obecnością zwłaszcza w okresach przedświątecznych. Małgosiu, nie idź do korpo! Pomyśl o nas! :)

Kasia
Kasia

cicha, skromna i bardzo pracowita. Skrupulatnością przebija wszystkich. W skupieniu wprowadza na stronę sklepu coraz to kolejne produkty, dbając o najdrobniejszy szczegół. W teamie tenDOM.pl od niedawna, ale juz zdążyła urzec nas swoją postawą dbającej o detale. W wolnej chwili jej ręce plotą wianki i układają kwiaty w boxach.

Tereska
Teresa

Serdeczna, dbająca o nas, świetna florystka o znakomitym guście. Pokonuje do pracy na rowerze niemałe dystanse, udoskonalając swoją sylwetkę. Kwiaty w Jej ręku dostają nową szansę na zabłyśnięcie w Jej uroczych kompozycjach i wiankach. Wspiera radą i meliską. Jest bardzo dokładna i tworzy piękne dekoracje, które podbijają nasze serca. W zespole od ponad roku.

Szymon
Szymon

Jedyny męski "rodzynek" w zespole. Bardzo kreatywny, uśmiechnięty i pracowity. Mógłby siedzieć w domu lub bawić na mieście z kumplami, a on w tym czasie tworzy coraz to nowe, często zaskakujące swą urodą i oryginalnością wianki. W Jego rękach drut, sznurek, lina, czy muszla znajdują ciekawe zastosowanie. Czujemy, że będzie kreatorem - najprawdopodobniej mody. Trzymamy za niego kciuki i cieszymy się, że do nas zagląda.